banderolë
banderolë
banderolë
company_img

rreth SHBA

Winkonlaser Technology Limited është themeluar zyrtarisht në vitin 2012. Ne jemi të angazhuar thellësisht në të gjitha llojet e kërkimit, projektimit, prodhimit dhe shitjes së eksportit të pajisjeve mjekësore dhe estetike, me Ekipin profesional të pavarur të Kërkimit dhe Zhvillimit, Departamentin e Prodhuesve, Departamentin e Marketingut, Departamentin e Shitjeve të Jashtme, etj. Produktet Winkonlaser shiten në më shumë se 100 vende anembanë botës dhe kanë fituar vlerësime të larta në treg, duke u bërë një partner i rëndësishëm i shumë qendrave, qendrave dhe distributorëve ndërkombëtarë të bukurisë.

12+

viti

40+

Çmimet

1,000,000+

Klienti

produkt

Heqja e qimeve me lazer

Skulpturë e trupit

Heqja e rrudhave Hifu

Laser dermatologjik co2

Heqja e pigmentit

Rf shtrëngim i lëkurës

Makinë Fraksionale me Laser Dermatologji Co2 FC100 Fraxco2 FC100

Makinë Fraksionale me Laser Dermatologji Co2 FC100 Fraxco2 FC100

Makinë për heqjen e pigmentit me lazer Picosecond EL900

Makinë për heqjen e pigmentit me lazer Picosecond EL900

Makinë portative për heqjen e pigmentit me lazer Picosecond EL300

Makinë portative për heqjen e pigmentit me lazer Picosecond EL300

Minas Gold Microneedle RF Makinë për ngritjen e fytyrës Çmimi Prodhimi TM50B

Minas Gold Microneedle RF Makinë për ngritjen e fytyrës Çmimi Prodhimi TM50B

lehtë për t'u përdorur

Funksionimi i thjeshtë dhe i shpejtë mësojeni një herë

E thjeshtë dhe e shpejtë!

easy_play

lajmet e fundit

Disa pyetje për shtypin

Bukuria me laser, kështu që kam kaq shumë keqkuptime...

Efekti i kozmetologjisë lazer ka të bëjë shumë me pajisjet dhe përvojën e mjekut,...

Shiko me shume

Bukuria me laser, kështu që kam kaq shumë keqkuptime...

Me avantazhet e sigurisë së lartë, kohës së shkurtër të trajtimit dhe rikuperimit të shpejtë, bukuria me laser mund të bëjë...

Shiko me shume
CR6宣传海报

Makinë e re masazhi për dobësim –...

Çfarë është RenaShape?Redukton celulitin duke synuar shkakun rrënjësor, duke përmirësuar kullimin limfatik...

Shiko me shume